Dom Maklerski Navigator

 


Dom Maklerski Navigator S.A. jest najbardziej aktywnym w Polsce domem maklerskim pozyskującym finansowanie dla innowacyjnych podmiotów działających w branżach nowych technologii ubiegających się o wprowadzenie na rynek NewConnect oraz Rynek Główny GPW. Dom Maklerski Navigator S.A. współpracuje zarówno z renomowanymi inwestorami instytucjonalnymi, jak również z inwestorami prywatnymi.

Dołączając do bazy Inwestorów Domu Maklerskiego Navigator S.A. uzyskasz dostęp do informacji o trwających ofertach akcji oraz możliwość inwestowania w spółki przed ich debiutem na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wypełnij formularz a następnie dołącz do szerokiego grona inwestorów, którzy nam zaufali.

Navigator Crowd

 

Navigator Crowd to platforma crowdfundingowa umożliwiająca potencjalnym inwestorom zapoznanie się w łatwy i przystępny sposób z ofertami publicznymi spółek na etapie pre-IPO.

Na platformie prezentowane są informacje o ofertach publicznych spółek, które docelowo mają w planie wejście na rynek NewConnect lub Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, w ciągu 1-3 lat. Dzięki mechanizmowi crowdinvestingu drobni inwestorzy mają możliwość zapoznania się z trwającymi ofertami publicznymi akcji oraz wzięcia w nich udziału. Platforma przedstawia jedynie zagregowane i skrócone informacje o trwających lub zbliżających się ofertach publicznych na zasadzie „słupa ogłoszeniowego” oraz przekierowuje do właściwych stron emitenta ze szczegółowymi informacjami.